poniedziałek, 27 maja, 2024

Chata w Zakopanem – czy to możliwe?

Chata w Zakopanem, tak to możliwe – to stylowa góralska chata położona w malowniczym miejscu w paśmie gubałówki w Zakopanem. Chata znajduje się na wysokości ponad 887 m n.p.m. blisko hal na których co roku od wiosny do jesieni, jest wypas owiec.
Z tego miejsca rozpościera się również piękny widok na całe polskie Tatry – Giewont itp. Z Chaty można dotrzeć spacerkiem do centrum Zakopanego w ciągu 32 min.

Propozycje – Zakopane pokoje z łazienkami i telewizorami. Pokoje są 2, 3 a na specjalne życzenie nawet 4 osobowe. dla Państwa kryty basen z górskim wodospadem oraz przeciwprądem i masażem, saunę fińską z piecem kombi (sauna sucha i mokra) i chromoteraię świetlną,
salę kominkową, miejsce do zabawy oraz stół do ping-ponga. Na parterze w jadalni można w każdej chwili napić się gorącej herbaty lub kawy.

Czy taki domek/chatę można wynająć całą? Tak, domu w Zakopanem na wyłączność.

To ciekawa propozycja spędzania pięknych chwil w Tatrach a jeśli do tego dodamy ładną pogodę, to wtedy łatwiej będzie nam wyjechać w góry. Czy wynajęcie pokoju w dowolnym terminie jest ok?

Czy domek w górach, który coraz częściej można wynająć na wakacje lub weekend w ciekawych terminach.

Wybierz miejsce na wypoczynek podziwiaj widoki na góry z domku lub ze szlaku będąc np. w dolinie kościeliskiej.

Herbata na szlaku i gorąca zupa

Dobry a nawet bardzo dobry pomysł. Poza sezonem za oknem pogoda może być bardzo kapryśna np. zimno i deszcz, a Ty w ciepłym domku lub schronisku zaspakajając swój gust.